Oferta przedsiębiorstwa dotyczy profesjonalnych usług edukacyjnych z zakresu przygotowania:

 • Wzorów prac naukowych, w tym:
  - Maturalnych;
  - Zaliczeniowych;
  - Referatów;
  - Prac licencjackich;
  - Prac magisterskich;
  - Prac inżynierskich;
  - Innych prac dyplomowych;
  - Artykułów i publikacji naukowych;
 • Edycji i formatowania tekstu;
 • Korekty tekstu.

W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta, może On zdecydować się na zakup jednego z już przygotowanych wzorów (spisy tematyczne znajdą Państwo w osobnych zakładkach „Wzory” i „Wzory maturalne”), bądź zlecić przygotowanie tekstu według własnych wytycznych.

Dbając o dobro Klienta, zapewniam nie tylko dostęp do podstawowych informacji dot. gotowych wzorów (np. publikacje użyte w bibliografii, dokładny rozmiar tekstu, zakres merytoryczny), ale również pomogę w doborze odpowiedniego tematu dostosowanego do potrzeb, oczekiwań oraz zainteresowań Zamawiającego.

Teksty pisane od podstaw, przygotowywane są ściśle wedle wytycznych przedstawionych przez Zamawiającego. W ramach usługi, zapewniam także pełne doradztwo dotyczące przygotowania tekstu, doboru jego tematu i zakresu informacji, czy też innych, istotnych dla Klienta informacji.

Bez względu na wybraną usługę, każde zamówienie będzie rozpatrywane indywidualniecelem zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta, a w efekcie wysokiej satysfakcji i komfortowej współpracy!