Jesteśmy w pełni legalną firmą świadczącą profesjonalne usługi edukacyjne w zakresie przygotowania wzorów tekstów naukowych, poczynając od referatów, przez prezentacje maturalne, prace zaliczeniowe, licencjackie, inżynierskie, magisterskie i inne. Dla potwierdzenia, poniżej znajdą Państwo podstawowe dane rejestracyjne przedsiębiorstwa.

Dla stałych Klientów i osób, które zgodzą się zareklamować usługi i pozyskają dodatkowych Klientów przewidziane zostały atrakcyjne bonusy – szczegóły zostaną uzgodnione indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami Zainteresowanych.

Wszystkie usługi świadczone są przede wszystkim z myślą o Kliencie, który decyduje o indywidualnym kształcie zamówionego tekstu. Otrzymanie zamówionego tekstu w z góry ustalonym terminie jest gwarantowane – w przeciwnym wypadku (o ile opóźnienie nie występuje z przyczyn niezależnych od piszącego) należność za tekst zostanie pomniejszona o 30%!

Każdy mail w sprawie pracy wysłany w ciągu tygodnia roboczego (od 6.00 w poniedziałek do godziny 18.00 w piątek) otrzyma odpowiedź w ciągu 24 godzin – w przeciwnym wypadku gwarantuję obniżkę ceny usługi o 30%.

Wieloletnie doświadczenie, dyskrecja, terminowość, stały kontakt i indywidualne podejście do Klienta to cechy, które najlepiej wyróżniają ofertę na tle konkurencji! Praktyczne doświadczenie najlepiej potwierdza bogata kolekcja wzorów tekstów, o której możecie się Państwo przekonać w zakładkach „Wzory” oraz „Wzory maturalne”.

Każdy Klient ma zapewnioną pełną anonimowość – nie będą upubliczniane żadne dane pozwalające na jego identyfikację przez osoby nieupoważnione.

Skorzystanie z usług przedsiębiorstwa jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu korzystania z usług, który możecie Państwo znaleźć w zakładce „Regulamin”.


„Magia Słowa”
Łukasz Ratajski

93-253 Łódź, ul. Broniewskiego 109/76

NIP: 7292657519
REGON: 
101669140